یادمان نمی رود

 

 

یادمان نمی رود آمریکا هرگز از بابت جنایاتی که در حق ملت ایران مرتکب شد عذرخواهی نکرد.

 

یادمان نمی رود قبل از خروج امریکایی ها از عراق٬ مرز ایران و عراق نمایش غرور ایرانی ها در مقابل سربازان آمریکایی بود. وقتی امریکایی ها به شکلی مضحک خودشان را شکل پلیس ضد شورش در آورده بودند و جلوی ایرانی ها مانور می دادند و هی اسلحه هایشان را تکان می دادند ، و کسی هم توجهی به ان ها نمی کرد و می دیدیم آمریکایی ها در مقابل ایرانی ها چه احساس حقارتی می کنند که می خواهند و اصرار دارند انها را بترسانند وجدی گرفته نمی شوند.

 

یادمان نمی رود اوباما از زمان به قدرت رسیدن اصلی ترین واژه ای را که در مورد جمهوری اسلامی به کار برد(تغییر) CHANGEبود!

 

تماس تلفنی دیشب اوباما ٬خواه «مزاحمت» بوده برای رییس جمهور ما، خواه «سلامی چو بوی خوش آشنایی» یادمان نمی رود که امام فرمود :«امریکا دشمن شماره یک مردم و مستضعفان جهان است» و هم او فرمود: «امریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.»

 

 یادمان نمی رود در جای جای وطن مان پر از «گل لاله» است. و یادمان نمی رود در خاک این سرزمین پر از «بذر لاله» است. و ملتی که خاکش پر از «بذر لاله »است از چیزی یا کسی جز خدا نمی ترسد.

شهیدی را می شناسم که وصیتنامه اش را با این جمله آغاز کرده بود:

«من مرگ سرخ را بهتر از زندگی در زیر سلطه آمریکای جهانخوار و مزدوران حلقه به گوشش همچون صدام متجاوز و دیگر مرتجعان منطقه انتخاب کردم» و ان شهید کسی نیست جز یگانه برادرم که پدرم با دستان خودش او را به خاک سپرد.


http://8pic.ir/images/43218319500812887901.jpg

در این خصوص بخوانید


فرهنگ نیوز این مطلب را لینک داده ضمن تشکر از آنها ذکر این نکته ضروری به نظر می رسد: انها مطلب را با این تیتر لینک داده اند : آقای روحانی یادمان نمی رود/ درصورتیکه من تیتر را کلی نوشتم: (یادمان نمی رود) ,که بگویم ما همه یادمان نمی رود زیرا در یک اتخاذ تصمیم بزرگ همه مسئول هستیم.


فصل پاییز مان را چه دلگیر آغاز کردیم!!


/ 0 نظر / 9 بازدید