شهادتشان مبارک

 

کلمه قدیمی اما به چشمم آشنا رو دیدم "سید مرتضی آوینی" همیشه شهید رو "شهید آوینی" خطاب می کردم و یادم رفته بود که سید هم هست.

چشمم این مطلبو گرفت "مرتضی به روایت خودش" رفتم و کامل خوندمش و از توی این مطالب این تکه"سعی کردم که خودم را از میان بردارم تا هرچه هست خدا باشد و خدا را شکر بر این تصمیم وفادار مانده‌ام"

از این صفحه به اون صفحه و تقریباً لینک های خوبی جدا شد و مطالب که می خواستم.

رفتم به سایت Khamenei.ir برای گرفتن پیام تسلیت اما نبود ولی خبر حضور امام خامنه ای بر پیکر شهید بود. و البته خبرها و نوشته های دیگه.

رفتم سراغ "شهید امیرسپهبد علی صیاد شیرازی" بازهم این شهید رو "صیاد شیرازی" خطاب می کردم و اسمش رو یادم رفته بود.

رفتم سراغ نحوه شهادت و وصیت نامه شهید توی این صفحه هم تو قسمت وصیت نامه این جمله منو میخ کوب مانیتور کرد: "پروردگارا رفتن در دست توست، من نمی دانم چه موقع خواهم رفت ولی می دانم که از تو باید بخواهم مرا در رکاب امام زمانم قرار دهی و آن قدر با دشمنان قسم خورده دینت بجنگم تا به فیض شهادت برسم."

پی نوشتههههه: برای بهتر شدن کار تقریباً همه صفحات مربوط به دو شهید بزرگوار رو در سایت آوینی زیر و رو کردم نتایج جالب زیر هم نتیجش شد:

رفتن به صفحه کاریکاتور از صفحه اصلی سمت چپ پایین صفحه البته نوشته بود تصویر روز

رفتم سراغ اینفوگرافیک هاش از قسمت فرهنگی ش همین اینفوگرافیک البته بزرگترش رو دانلود کردم و البته از قسمت سیاسی نظامی ش

 

 

 

رئیسان جمهور بزرگش رو دانلود کردم.

وقتی برای دیدن بازش کردم دیدم کار پایگاه خبری تحلیلی زنجان ارزشی ه. رفتم به این سایت و گفتم حتما تو لینک ها می ذارمش. و حتما سایت شهید آوینی رو هم.

برای دیدن لینک های مرتبط با مطالب بالا به 2 لینک زیر مراجعه کنید:

بیستمین سالگرد شهادت شهید آوینی

چهاردهمین سالگرد شهادت شهید صیاد شیرازی

 عـاشقـانـه‌ای بـرای «پـایتخــت2» رو هم خوندم دیدم اینجا هم حرف از شهید آوینی ه "...و جذب مخاطبش که به قول آوینی «شناسنامه اثر فاخر» است، همه را شگفت زده می کند." 

مطلب جالبی "محمدرضا کردلو" نوشته بود.

 

/ 1 نظر / 33 بازدید
فاطر سبز

سلام استفاده کردیم وبلاگتون لینک شد (قابل دونستید ، وبلاگ ما رو هم لینک کنید) یا علی فاطر سبز