خطبه های نماز جمعه 29 خرداد 88

داشتم کلیپ صوتی بدعت غیر قانونی؛ هرگز

بدعت غیرقانونی؛ هرگزبدعت غیرقانونی؛ هرگز

رو گوش می دادم یادم افتاد به نماز جمعه 29 خرداد 1388 هرچی گشتم تا کامل این صوت رو گوش کنم نبود پس رفتم سراغ سایت khamenei.ir و اونو دانلود کردم. انگار امام خامنه ای برای امروز ما هم (انتخابات 1392) هم دارن صحبت می کنن.

به دوستانی که این مطلب رو میخونن پیشنهاد می کنم دوباره این صوت رو گوش کنن.

"...بخصوص به شما جوانهاى عزیز در سراسر کشور و هر جا که هستید عرض میکنم: جوانها! این دلهاى پاک را، این دلهاى نورانى را، این دلهاى نرم را مغتنم بشمرید؛ آنها را با یاد پروردگار سیراب کنید؛ آنها را از ذکر خدا لبریز کنید، که خداى متعال توجهاتش را و رحمتش را بر این ملت مستدام خواهد کرد. و شما بدانید - من امروز عرض میکنم - آنجورى که من دارم مى‌بینم این ملت را و آنجورى که مطلعم از تاریخ گذشتگان خودمان در این کشور و در دیگر کشورها، من مطمئنم و یقین دارم این ملت به توفیق الهى، به حول و قوه‌ى الهى، به تمام اهداف بلند خود دست خواهد یافت."

"این فضاى معنوىِ جامعه را قدر بدانید، مبادا هیجانهاى سیاسى ما را از خدا غافل کند؛ مبادا بگومگوهاى گوناگونى که در یک کشور پیش مى‌آید - که در میان یک ملت آزاد یک امر طبیعى است - ما را غافل کند، ندانیم به کجا میخواهیم برویم، ندانیم چه جور میخواهیم برویم. این انقلاب از اول بر پایه‌ى ایمانهاى پاک و صادق استوار شد و ادامه‌ى این راه هم بر همین پایه‌ى استوار قرار خواهد داشت."

با وجود این همه عوامل انحراف، بحمداللَّه ملت ما مؤمنند، خدادوستند، دین‌شناسند، به معنویت علاقه‌مندند. امروز جوانها در دنیائى که مادیگرى بر آن حاکم است، غرق در حیرت و آشفتگى‌اند؛ دورى از معنویت آنها را دچار آشگفتى کرده است؛ نمیدانند چه بکنند؛ متفکرانشان هم مانده‌اند؛ و بعضى از آنها فهمیده‌اند که راه اصلاح کارهایشان مراجعه به معنویت است.

متن کامل

/ 0 نظر / 10 بازدید