جزوات و برنامه های دکتر سعید جلیلی | DrJalily.com

برنامه‌های دولت یازدهم دکتر سعید جلیلی
برای دانلود برنامه ها روی عکس های زیر کلیک کنید

سعید جلیلی

سعید جلیلی

brochure-templates-b

بروشور سیاه و سفید (لینک دانلود|حجم 1.34 مگابایت) بروشور رنگی(لینک دانلود|حجم 733 کیلوبایت )

dinhamedinast_2-1koochakچندی پیش متن گفتاری از دکتر سعید جلیلی با عنوان «دین همه دین است» در تریبون مستضعفین منتشر شد که مربوط به سخرانی ارائه شده از دکتر جلیلی در جمع فعالان فرهنگی و اجتماعی بود. این سخنرانی آسیب‌شناسی از فعالیت‌های اجتماعی جبهه حزب‌الله است که غفلت از بعد فردی اسلام است و هم اکنون بصورت جزوه در اختیار مخاطبان قرار گرفته است.

22khordad-1koochakبه گزارش ستاد مردمی حیات طیبه – دعوت از دکتر جلیلی در انتخابات: چندی پیش متن سخنرانی دکتر سعید جلیلی، دبیر شورایعالی امنیت ملی کشورمان دی ماه سال ۹۱ در همایش سراسری ۹ دی که در سالن همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار شد، در زمینه تحلیل محتوای فتنه ۸۸ و پشت پرده تهاجم گسترده علیه انقلاب اسلامی [...]

jeld (21)چندی پیش متن سخنرانی دکتر جلیلی متعلق به چندین ماه مانده به دوره‌ی نهم انتخابات ریاست‌جمهوری در پاییز ۱۳۸۳ و در دفتر جنبش عدالتخواه دانشجویی در خیابان ۱۶ آذر در پایگاه اطلاع رسانی ستاد دعوت مردمی ایشان منتشر شد که در آن سخنان مهمی درباره انتخابات ریاست جمهوری آن برهه ایراد شده بود که به خوبی گرایش های فکری و گفتمان محور ایشان را نشان میدهد.

سیاست خارجی پیامبر صکتاب «سیاست خارجی پیامبر (ص)» اثری از دکتر سعید جلیلی است که در سال 1373 منتشر شده است. انتشارات سازمان تبلیغات اسلامی ناشر این کتاب است. این کتاب مشتمل بر چهار فصل است: الف: جغرافیای سیاسی جهان در عصر پیامبر (ص) / ب: اهداف و زیربناهای نظری سیاست خارجی پیامبر (ص) / ج: ساختار تصمیم گیری پیامبر (ص) / د: استراتژی های پیامبر (ص)

/ 0 نظر / 8 بازدید