خوش‌نویس | چهل پوستر درباره سبک زندگی

مثل همیشه سری به سایت khamenei.ir زدم در انتظار مرور فصل زمستان امام خامنه ای بودم که با تصویر زیر روبرو شدم خیلی زیبا بود.

http://farsi.khamenei.ir/ndata/home/1392/13920118174477ae3.jpg

     بهار |       تابستان |     پاییز |         زمستان|

بعد از اون تو قسمت دیگر رسانه ها عنوان این پست رو در سایت دیدم که نوشته:

خوش‌نویس | چهل پوستر درباره سبک زندگی

برام جالب بود بدون تردید روش کلیک کردم رفتم به وبلاگی به نام خوش نویس. اولین چیزی که نظرم رو جلب کرد عکس زیر بود

 

 


شهدا شمع محفل دوستانند. (روح اله الموسوی الخمینی)

 

 

 بعد اومدم پایین تر و محو پوسترهای طراحی شده، شدم. رفتم پایین تر و"متن نامه به مقام معظم رهبری که همراه آلبوم به ایشان تقدیم شد" رو دیدم تا آخرش خوندم.

به هر کسی که اینکار رو کرده بود یه ایول الله و احسنت تو دلم گفتم اومدم بالا و دیدم آره بنده خدا نوشته که می تونید همه پوسترها رو دانلود کنید حتی لینک کلی این پوسترها رو که حجمش 74.1 مگابایت بود رو هم گذاشته و هم این مطلب " در صورت نیاز به فایل با کیفیت بالاتر فایل ها جهت انجام چاپ افست و یا غیره، با گذاشتن کامنت و یا ایمیل به آدرس: hamidfakhar@yahoo.com  نسبت به هماهنگی ارسال فایل روی cd اقدام خواهد شد." دوباره دو تا ایول الله و احسنت دیگه نثارش کردم.

رفتم تو نظراتش و نظر خودم رو اینطوری نوشتم که: "سلام آقا حمید فخار. سلام. خدا قوت و زیارت قبول. آقا دست مریزاد امیدوارم این تحول در من هم بشه تا بتونم صحبت های زمین مونده امام خامنه ای رو بلند کنم و تابلویی جلوی چشمان خودم و بقیه، اگر توفیق نصیب شه. دعا کنید. ضمناً مطلب شما در وبلاگ منتشر شد."

سبک زندگی

/ 0 نظر / 19 بازدید