آخرین زمینلرزه های ایران و نواحی مجاور
 

 
نویسنده : ابراهیم وکیلی گندمانی
تاریخ : چهارشنبه ٩ مهر ۱۳٩۳
نظرات

بالاخره وب سایت رسمی حامد زمانی در یکی از پست هاش بیانیه ای دادند که در زیر منتشر شد: (17 مهر 1393)

“بسم الله الرحمن الرحیم “

حدود یک ماه پیش مسوولین برنامه ی شهرستان بروجن در خصوص اجرای اقای زمانی در این شهر با مدیر اجرایی ایشان تماس حاصل نمودند طبق روال همیشگی

.

.

قرار بر این بود که پس از هماهنگی با جناب اقای زمانی پاسخی مبنی بر حضور و یا عدم حضور ایشان در برنامه فوق الذکر به مسوولین مربوطه اعلام گردد.

اما به دلیل بالا بودن حجم کاری (اجرای برنامه ها و سایر مسائل) امکان ، فراهم شدن موقعیت برای اجرادر بین مردم خونگرم این شهرستان فراهم نشد لذا بر آن

شدیم تا به رسم ادب پیش از موعد مسوولین ذی ربط را از حضورپیدا نکردن در این برنامه مطلع سازیم .

پس از مدتی مجددا تماسهایی در این خصوص با جناب اقای طهرانی برقرار شد مبنی بر اینکه اگر دلیل عدم حضور مسائل مالیست ما قادر به پرداخت هزینه های بیشتر هستیم و حق السهم شما هم در نزد ما محفوظ خواهد بود .در نهایت با پاسخی منفی ، با این مضمون مواجه شدند که : “امکان حضوردر شهرستان بروجن مقدور نیست و قطعا این مساله ارتباطی به مسائل مالی ندارد “
این در حالیست که ما بارها متذکر شده ایم که مسئله ی مالی و مباحثی از این قبیل برای ما حائز اهمیت نمی باشد . و در صورتی که تمامی شرایط مهیا گردد امر اجرا هم امکان پذیر خواهد بود .
با تمامی این تفاسیر و تعاریف در شب برگزاری این مراسم دو مجری برنامه بدون رعایت احترام با به کار بردن کلماتی دور از مرام و مسلک دینی اقدام به بی احترامی و تمسخر نسبت به خواننده ارزشی کشورمان نمودند و با ادبیاتی بسیار بد در جایگاه نقد ایشان قرار گرفتند .اما سوالی که ذهن مخاطبان را مشغول خود میسازد این است که حتی اگر اقدام خطایی صورت گرفته باشد ایا این نحوه ی اظهار نظر به گونه ای که موجبات ریختن آبروی فرد مسلمان را فراهم سازدت در میان جمع شایسته است ؟ایا کار درستیست که به این اسانی به خودمان اجازه دهیم بدون اطلاع (که بعید میدانیم بی اطلاع بوده باشد ) دیگران را در جمع مورد تمسخر و نظرات بی جای خود قرار دهیم ؟؟؟(فیلم مراسم مربوط و اقدام این دو مجری در شبکه های اینترنتی منتشر شده است ) .
متاسفانه اخیرا دیده میشود که در بعضی مراسمات مسوولین با توجه به اینکه کرارا تاکید شده که امکان اجرا فراهم نمی باشد اما از اسم “حامد زمانی” در بنرها و برای اطلاع رسانی برنامه های خود استفاده نموده اند انجام این عمل با هر هدفی به دور از ارزشها و کرامتهای اخلاقی و انسانیست لذا از این فرصت استفاده نموده و از این دریچه اعلام می داریم که با هتاکان و افرادی که ایجاد اخبار کذب می نمایند به جد برخورد خواهد شد .

 

پی نوشت: ایـــــــــــــــــــــــنَکــــــــــــــــــ زَمــــــــــــــــــــــــآن ،زَمــــــــــــــآنِ قیـــــــآم استـــــــــــــــــــــــــــ

 

نَحــــــــــــــــنُ صـــــــــــــــــــــــــــآمِـــــــــــدون حَتّـــــــــــــی آخِــــــــــــــــــر نَــــــفَـــــــــــــــــســــــــــــــــــــ

لینک بیانیه: http://fans.hamedzamanimusic.com/?p=4030

..............................................................................................

صحبت های حامد زمانی در برنامه ویتامین 3 از شبکه 3 عید قربان (93/7/13)

 لینک آپارات: http://www.aparat.com/v/5xRTp

این پست برای تخریب دو مجری نیست بلکه مکانی است برای جواب دادن به بداخلاقی و بی احترامی این دو مجری و نشان دادن این که حامیان آقای زمانی هر زمانی حرفی، حدیثی هست به خاطر آقای زمانی نه، به خاطر این راه جوابشون رو  میدهند، و تو دهنشون می زنند،  این انتظار آقای زمانی هست.

قسمت پایانی جشن هلهله ی فرشته ها در سالن شهید تندگویان بروجن، قرار بود با خوانندگی حامد زمانی به پایان برسه که تا لحظه آخر اعلام نشد. و زمانی هم که اعلام شد را در ویدئو ببینید.

لطفاً بعد از دیدن فیلم نظر یادتون نره

در قسمت نظرات کاربری با سه نام "علی، m.s و وحید از اصفهان«اگه اشتباه نکنم» نظر گذاشته" لازم می دونم بگم که بقیه دوستان اینکارو نکنن با یک نام هم قبول داریم.

منتظر جوابیه از طرف آقای حامد زمانی هستم تا همین جا منتشرش کنم.

آقا حامد عزیز همه بروجنی ها هم این طور نیستند بعضی هاشون منتظر شما بودند و هستند...

نامه ی یکی از بازدیدکنندگان از این پست

امروز رسما اعلام می کنم حامد زمانی همان برادر شهید من است

متن نامه در قالب ورد کلیک کنید

..........   بعد از صحبت با بعضی دوستان   .............

این ویدئو برای جواب دادن موافقین و مخالفین به این کار در این وبلاگ قرار داده شده تا جواب این تهمت ها و بی ادبی ها رو بدن.

و همونطوری که آقای زمانی برای شایعه سالگرد شهید باغبانی در سومین محفل خوانندگی دلصدا-بوستان گفتگو- ۱۳۹۳.۶.۵ گفته: (لینک فیلم این صحبت ها)

"تو رو خدا جایی که می بینید حرفی، حدیثی هست شما به خاطر من نه، به خاطر این راه جوابشون رو  بدید، تو دهنشون بزنید، من انتظار دارم از شماها و انتظار دارم از خبرگزاری هایی که همسو و همفکر با ما هستند. اونا رو ببینید که چقدر منسجم کار می کنند و چقدر خودشون رو خوب بالا می برند و اگر جایی واسشون اتفاقی بیفته همه دست به دست هم میدن و حمایت می کنن. متأسفانه ما نه انگار خوشمون میاد که حامد زمانی ضربه بخوره، بزننش زمین ما هم یه لگد بزنیم و تموم بشه بره پی کارش. من هیچ وقت نمی خواستم همچین حرفی بزنم ولی واقعاً به خاطر اینکه دارن به جریان ضربه میزنند و داره به اسم من نه، من ارزشی ندارم، به اسم موسیقی انقلابی داره بد تموم میشه واقعاً میدونن کجارو نشونه گرفتن اینجا گفتم که خبرگزاری ها منعکس کنن. البته راه پیگیری قانونی هم داره، خیلی راحت می تونیم شکایت کنیم ولی میخواستم بدونند که همه جاهم ما سکوت نمی کنیم و بالاخره یه جایی صدامون درمیاد."

......................................................

http://www.aparat.com/v/12dFQ

(نظرات کاربران آپارات هم بد نیست ببینید)

کلار نوشته:

...

گفتنی است حامد زمانی خواننده ارزشی کشورمان به دلیل تاخیری که در دعوت صورت گرفت در این جشنواره حضور نیافت.

http://www.kalar.ir/news/112538


 
 
طراح - عکاس - ساخت کلیپ - بعضی وقت ها شعر هم می گم --- لیسانس نرم افزار کامپیوتر
ابراهیم وکیلی گندمانی