آخرین زمینلرزه های ایران و نواحی مجاور
 

 
نویسنده : ابراهیم وکیلی گندمانی
تاریخ : شنبه ۱۸ خرداد ۱۳٩٢
نظرات

فلش 4 مجموعه ویدئوهای تولیدی «گروه فرهنگی رسانه ایی آفتاب» که درباره انتخابات می باشد تقدیم کاربران می شود.

 دانلود 2انیمیشن «در آن سوی میزها چه کسانی منتظر شما هستند؟» با فرمت wmv : با کیفیت معمولی - با کیفیت خوب.

دانلود 2ویدئوی «لطفا رای ندهید! شماره 1» با فرمت wmv : با کیفیت معمولی - با کیفیت خوب.

دانلود 2انیمیشن «لطفا رای ندهید! شماره 2» با فرمت wmv : با کیفیت معمولی - با کیفیت خوب.

دانلود 2انیمیشن «لطفا رای ندهید! شماره 3» با فرمت wmv : با کیفیت معمولی - با کیفیت خوب.

دانلود 2انیمیشن «امنیت انتخابات» با فرمت wmv : با کیفیت معمولی - با کیفیت خوب.

دانلود 2انیمیشن «این روزهای انتخابات» با فرمت wmv : با کیفیت معمولی - با کیفیت خوب.

منبع: فتیان


نویسنده : ابراهیم وکیلی گندمانی
تاریخ : شنبه ۱۸ خرداد ۱۳٩٢
نظرات
آقا سعید بدون روتوش 2
دریافت با کیفیت پایین وحجم 4/5 مگابایت
آقا سعید بدون روتوش 1
..............................................................
در جریان مناظره سیاسی

فیلم: نقد جلیلی به نطق عارف

دانلود فیلم

---------------------------------------------------

فیلم: نقد جلیلی به نطق ولایتی

دانلود فیلم

منبع: سایت ستاد مردمی دکتر سعید جلیلی

.....................................................................................

معلوم نیست آقای معین با چه حجتی نامه‌ای که خود مکتوب کرده را تکذیب می‌کند؟

لینک عکس نامه آقای معین به آقای خاتمی


نویسنده : ابراهیم وکیلی گندمانی
تاریخ : پنجشنبه ۱٦ خرداد ۱۳٩٢
نظرات

امام از روز اول فرمود: ما مأمور به تکلیفیم، نه به نتیجه؛ این، عین اخلاص است؛ محض اخلاص است؛ فقط براى خداست که ذره‌یى قدرت‌طلبى و جلب حطام مادى در این چنین دلى وجود ندارد. امام به تکلیف خود که مأموریت او بود عمل کرد، خدا هم نتیجه را به او داد: دنیا از صداى امام پُر شد. ما آن روزها نه بلد بودیم تبلیغات بکنیم، نه ابزارهاى تبلیغاتى در اختیار انقلاب و نظامِ نوپا بود، با این وصف، وقتى کسى به هر نقطه‌یى از دنیاى اسلام و حتّى بیرون از دنیاى اسلام قدم مى‌گذاشت، نفس امام، نام امام، یاد امام را در آن‌جا زنده مى‌دید؛ خداوند متعال این‌گونه به کلمه‌ى طیبه برکت مى‌دهد و آن را پیش مى‌برد.

امام خامنه ای - 19 دی 1384

این یادداشت↓ از پایگاه اینترنتی “اسلام ناب ” یکی از صدها وبلاگ و پایگاه حامی دکتر جلیلی نقل شده است

eslam

 

 

 

وضع کاندیداهای حاضر در رقابت به خوبی نشان داد که سعید جلیلی اسمی نیست که بتوان به راحتی ازکنارش گذاشت و رقیبی نیست که بتوان اورا ندیده گرفت چه این که کاریزمای مثال زدنی ،مظلومیت چهره ،گفتمان انقلابی،ادب ،متانت و تواضع مشخصه هایی است که قدرت جذب آراء توده را دارد هرچند که نظرسنجی های فضای مجازی نیز نشان دهنده رشد خیره کننده این پدیده است.

جلیلی آنقدر بی بدیل بود که بزرگان راست و چپ نتوانند در باره اش سکوت کنند و آقای باهنر برنده شدن و بازنده شدن دکتر سعید را خسارت خواند شاید منظورشان این بود که بهتر است ایشان انصراف دهد! و علی فریمانی(مطهری سابق) درخواست کرد:نباید بگذاریم جلیلی رئیس جمهور شود.
دکتر توکلی نیز در سایتشان مدام از گاونر و مرد کهن صحبت میکنند که رویکردشان پرواضح مشخص است. لذا هجمه بی سابقه ای علیه دکتر سعید آغاز شد تا مدام در بوق و کرنا کنند که ایشان نه برنامه دارد نه تیم دارد نه سابقه دارد نه تجربه دارد نه امکانات دارد نه سواد دارد نه تخصص دارد اصلا ایشان باید برود!
ما نه به حرف های این عزیزان کاری داریم و نه به دیگرانشان. بلکه گلایه ای با خود دکتر سعید داریم چون میدانیم ایشان حرف ما را می شنوند.
دکتر عزیز و سعید !
چرا جوانی تان را در جبهه ها هدر دادید و از همان موقع به هرطریق ممکن خود را در وزارت کشور به این وآن نشان ندادید تا فرماندار،بخشدار یا شهرداری چیزی بشوید و الان از آن سابقه در تبلیغات استفاده کنید؟
چرا مانند خیلی ها برای وجدانتان سخنسرایی نکردید که مگر مملکت فقط گوشت جلوی توپ میخواهد؟ قرار نیست این جنگ تمام شود؟ مملکت مدیر نمی خواهد؟ بعد با اعتماد به نفس از کنار اتوبوس هایی که جوانهای این مرزو بوم را به کربلا میبرد می گذشتید و با ماشین دولت به بخشداری محل کار خود رفته و مشغول خدمت ایمن می شدید؟! الان طرفدارانتان با سینه ای ستبر میگفتند دکتر جلیلی ۲۰ سال پیش بخشدار بوده بعد فرماندار بعد استاندار بعد شهردار کلانشهر ها پس حتما مدیر قابلی است.
آقای دیده بان!
نمی شد راه و رسم دیده بانی از مرزهای این خاک به خون مطهر گشته را به همرزم خود یاد می دادید و هرچه سریعتر با برگشت به پشت جبهه و وارد کردن نام خود در لیست نمایندگان مجلس سوم سابقه ای برای خود دست و پا می کردید؟ آخر مگر دفاع از ناموس،شرف،وطن و از همه اینها والاتر پرچم بلند اسلام سابقه به حساب می آید؟
آقای بسیجی!
لااقل قیافه ات را کمی امروزی تر میکردی ،پیراهنت را روی شلوار نمی انداختی ، هنگام راه رفتن سر به زیر نباش، این رفتارها سالهاست که دیگر دراین شهر خاکستری فراموش شده است. مگر رای نمیخواهی؟مگرطرفدار نمیخواهی؟ دراین وانفسای بدو بیراه گفتن به دولت و یقه گیری نامزدها از یکدیگر تو هم کمی آش را خوش نمک کن اشکالی ندارد. برای رسیدن به قدرت و خدمت به مردم کمی هم گناه صغیره بلا اشکال است!
آقای دبیر!
آقای شهردار میگوید سوء مدیریت و سوء تدبیر در شورای امنیت را حل میکند. باز هم ساکتی و جوابشان را باید پدر شهید احمدی روشن بدهد؟
چرا سوال نمی کنی که آقای شهردار چه سابقه ای در روابط بین الملل دارد، از سیاست خارجی اسلامی چه میداند لاقل پایان نامه دکترایت را به رخش بکش!
چرا نمی آیی همه افتخارات هسته ای سالهای اخیر را به نام خود بزنی و جایگاه کنونی ایران اسلامی را نتیجه ایستادگی خود بر اصول بدانی و کمی هم از کم کاری های دبیر اسبق گلایه کنی این کارها جواب میدهد ها!
می گویند تنها سابقه درخشانت دست ندادن با اشتون بوده است! لااقل یک بار با اشتون دست بده که همین یک سابقه را هم برایت مرحمت نکنند و به خود زحمت ندهند!

نویسنده : ابراهیم وکیلی گندمانی
تاریخ : پنجشنبه ۱٦ خرداد ۱۳٩٢
نظرات
تجلیل جلیلی از اژانس شیشه ای ، مختار، مریم مقدس ، یوسف پیامبر، بچه های اسمان

نمی دانم این افراد به چه کسی رای می دهند اما اثار اینها مانند هسته ای موجب قدرت نمایی ماست

...........................................................................

برنامه فرهنگی دولت یازدهم رونمایی شد  (فایل PDF)

منبع: سایت مردمی دکتر سعید جلیلی

...........................................................................

فیلم: پاسخ دکتر جلیلی به انتقاد و سوالات نامزدها (لینک دانلود)

منبع: سایت مردمی دکتر سعید جلیلی

 ......................................................................

جزوه: مدیریت راهبردی شورای عالی امنیت ملی در اقتصاد (فایل PDF)

منبع: سایت مردمی دکتر سعید جلیلی

......................................................................


نویسنده : ابراهیم وکیلی گندمانی
تاریخ : پنجشنبه ۱٦ خرداد ۱۳٩٢
نظرات

ان الذین قالوا ربنا الله ثم استقاموا

متن زیر بیانات امام خامنه ای

در دیدار مردم قم در سالروز قیام 19 دی‌ماهه (19 دی 1386 )

 

زنهاى مسلمان ما با وجود سختگیریها در طول زمان، در مقابل این فشار سرکوبگر مقاومت کردند؛ بعد از رفتن رضاخان به نحوى، در زمان خود او به نحوى، در طول دوران بقیه‌ى طاغوت هم به نحوى. لذا در همان دیماه 1356، روز هفدهم دیماه در مشهد، یک اجتماع عظیمى، تظاهراتى از زنان مسلمان با شعار «حفظ حجاب» راه افتاد.

ملت اسلام اگر نام حسین را و یاد حسین را زنده نگه بدارد و آن را الگو قرار بدهد براى خود، از همه‌ى موانع و مشکلات عبور خواهد کرد. لذاست که ما در انقلاب اسلامى، در نظام جمهورى اسلامى از صدر تا ذیل، همه - مردم، مسئولین، بزرگان، شخص امام بزرگوار ما - بر روى مسئله‌ى امام حسین و مسئله‌ى عاشورا و همین عزاداریهاى مردمى، تکیه کردند و جا دارد. این عزاداریها جنبه‌ى نمادین دارد، جنبه‌ى حقیقى هم دارد؛ دلها را نزدیک میکند، معارف را روشن میکند.

{نظر من: آیا کار امام حسین(علیه السلام) جز مقاومت و ایستادگی بود. بعضی ها موضوع مقاومت رمز پیشرفت را به سمتی می برند که فقط برای سیاست خارجی نشانش دهند. مثال زنهای مسلمان که در زمان رضا شاه مقاومت کردند و پیروز شدند و یا در دیگر عرصه ها. مبارزه با نفس خود نوعی مقاومت است که به پیشرفت رو به جلو منتهی خواهد شد. معلومه که عده ای هم گفتمان انقلاب اسلامی رو می خواهند به بیراهه ببرند و بگن که فقط مقاومت برای دشمنان خارجیه.}

این ملت بیست و هشت سال است که با توطئه‌ى امریکا، با دشمنى امریکا، با انواع و اقسام لطمه‌زدنهاى امریکا مواجه است. هر کار توانستند علیه این ملت کرده‌اند. مواظب باشید مرزهاتان را مشخص کنید. کسانى هستند مزدور آنهایند؛ کسانى هستند نوکر آنهایند؛ کسانى هستند در خدمت آنهایند. مرزهاتان را با اینها هم روشن کنید و مشخص کنید. وقت بصر و صبر، یکى همین‌جاست؛ بصیرت. ملت ایران وقت انتخابات که میرسد، احتیاج به بصیرت دارد؛ نگاه کند ببیند دشمن چه موضعى گرفته است در قبال این حرکت عظیم مردمى؛ حواس خود را جمع کند، تصمیم درست بگیرد. این هم وظیفه‌ى ما مردم است که بایستى مراقبت کنیم.

البته مطمئن باشید و بنده مطمئنم که خداى متعال تفضلات خود را به برکت مجاهدت و ایمان شما مردم، از شما باز نخواهد گرفت و خداى متعال لطف خودش و کمک خودش و هدایت و حمایت خودش را شامل حال این مردم کرده است و باز هم خواهد کرد و پیروزى نهائى، بالاخره متعلق به ملت ایران و نظام جمهورى اسلامى است.

ان الذین قالوا ربنا الله ثم استقاموا


نویسنده : ابراهیم وکیلی گندمانی
تاریخ : چهارشنبه ۱٥ خرداد ۱۳٩٢
نظرات

اشاره دوباره امام خامنه ای به آیه ی ۳۰ سوره ی فصلت «انّ الّذین قالوا ربّنا الله ثمّ استقاموا تتنزّل علیهم الملائکة» و همچنین آیه ۱۶ سوره ی جن «و ان لو استقاموا على الطّریقة لاسقیناهم ماء غدقا» {این آیات در روز ۱۴ خرداد در حرم امام خمینی(ره) در اشاره به باورهای امام خمینی(ره) مطرح شدند} آیه ی ۱۶ سوره ی جن را در آخر این کلیپ که از مستند اول مردم + ۱ (دکتر سعید جلیلی) می باشد می توان دید.


نویسنده : ابراهیم وکیلی گندمانی
تاریخ : چهارشنبه ۱٥ خرداد ۱۳٩٢
نظرات

1«حمایت از کشاورزی»،

در جیرفت، اولین گام جهادی برای حماسۀ اقتصادی را اعلام کرد: «حمایت از تولید کشاورزی». دکتر جلیلی گفت: در جایی که زمینهای حاصلخیز جنوب استان کرمان وجود دارد، چرا باید ۱۱ هزار میلیارد تومان صرف واردات محصولات کشاورزی و دامی شود؟ او افزود: اگر این یازده هزار میلیارد تومان را به مردم جنوب استان کرمان بدهند، قطعا خواهند توانست هم مشکل بیکاری خود را حل کنند و هم برای صدها نفر دیگر در کشور شغل ایجاد کنند.

2«حمایت از تولید»،

در جمع مردم کرمان در «خانۀ شهر» : اگر از ظرفیتها استفاده شود، می توان ادارۀ یک کارخانه را به یک جوان ۲۱ساله سپرد؛ همانطور که در زمان جنگ یک جوان ۲۱ساله می توانست یک گردان را فرماندهی کند. به گفته وی، اگر قرار باشد از ظرفیتها استفاده شود، به جای آنکه مردم دنبال گرفتن مجوز یا موافقتهای اداری برای یک کار تولیدی باشند، باید دولت به دنبال مردمی که استعداد تولید دارند، بدود؛ یا دستکم مانعی بر سر تولید نباشد.

3«شفافیت اقتصادی»،

در جمع مردم کرمان در «خانۀ شهر» :بسیاری از مفاسد اقتصادی به خاطر عدم شفافیت اقتصادی است. به گفتۀ وی، اگر شفافیت اقتصادی نباشد، معلوم نیست چه کسی چه فعالیت و درآمدی دارد و چنان که مشاهده شده، یک نفر با مجوزی که به نام یک پیرزن سادۀ روستایی صادر شده، توانسته درآمدهای کلان داشته باشد و از پرداخت مالیات هم فرار کند. دکتر جلیلی یکی از لوازم شفافیت اقتصادی را تشکیل بانک اطلاعات اقتصادی ذکر کرد و گفت: وقتی کارگران و کارمندان با اندک حقوق خود مجبورند مالیات بپردازند، نباید کسانی وجود داشته باشند که با درآمدهای بسیار بالا، هرگز مالیات ندهند.

4«شکستن انحصار»،

در حسینیۀ نجارهای رفسنجان: انحصار در هر زمینه -ازجمله تولید و فعالیتهای اقتصادی- جلوی بروز سایر استعدادها را می گیرد. او افزود: همانطوری که دفاع مقدس در انحصار کسی نبود و ورود «همه» به عرصۀ دفاع پیروزی ها آفرید، در عرصۀ تولید و فعالیت اقتصادی هم نباید هیچ انحصاری وجود داشته باشد. دکتر جلیلی گفت: حمایتها از بخش تولید هم، نباید منحصر به عدۀ محدودی شود و همۀ مردم باید بتوانند در تولید یا صادرات دست داشته باشند. این کاندیدای انتخابات یازدهم ریاست جمهوری افزود: در عرصۀ بین المللی هم نباید انحصار وجود داشته باشد و ایران با قدرتش توانست یکی از کشورهای صاحب انرژی اتمی باشد.

5«سفر وزارتخانه ای»

در مسجد ارشاد اهواز: سفرهای استانی به این دلیل صورت می گیرد که وقتی قطار دولت خراب یا کند است، مردم را با وسیلۀ دیگری به مقصدشان برساند؛ اما بهتر این است که با «سفر وزارتخانه ای» معایب این قطار شناخته و اصلاح شود تا دیگر نیازی به سفرهای وزارتخانه ای نباشد.

6«قطع وابستگی به نفت»، 

در مسجد ارشاد اهواز توضیح داد، نفت باید برای ایران قدرت بیاورد؛ نه آنکه کشور را وابسته کند. نفت ایران امروز به جای آنکه فرصتی برای پیشرفت بوده باشد، تبدیل به تهدید شده و علاوه بر آنکه کشور را در تولید تنبل کرده، ابزاری برای اعمال فشار قدرتها بر ایران شده است.

منبع: ستاد مردمی حیات طیبه


نویسنده : ابراهیم وکیلی گندمانی
تاریخ : چهارشنبه ۱٥ خرداد ۱۳٩٢
نظرات
این یک پادکست تبلیغاتی نیست...فقط برای اینه که بهتر بشناسید ایشون رو...همین ولاغیر

دریافت
عنوان: آقا سعید بدون روتوش
حجم: 4.29 مگابایت

منبع: راهدیو

...............................................................

نماهنگ حضور دکتر جلیلی در دانشگاه تهران

لینک دانلود


نویسنده : ابراهیم وکیلی گندمانی
تاریخ : چهارشنبه ۱٥ خرداد ۱۳٩٢
نظرات

تا روزهاى آخر زندگى، هیچ کس در حرف و عمل امام بزرگوار ما، نشانى از افسردگى و تردید و خستگى و وادادگى و تسلیمطلبى پیدا نکرد. بسیارى از انقلابىهاى دنیا وقتى که از دوران جوانى خارج میشوند و به پیرى میرسند، دچار تردید میشوند، دچار محافظهکارى میشوند؛ حتّى گاهى حرفهاى اصلى خودشان را هم پس میگیرند. بیانیههاى امام در سالهاى آخر عمر، حتّى از سخنان سال ۴۲ ایشان گاهى انقلابىتر بود، تندتر بود، قوىتر بود؛ پیر میشد، اما دل او جوان بود، روح او زنده بود؛ این همان استقامتى است که در قرآن کریم میفرماید: «و ان لو استقاموا على الطّریقة لاسقیناهم ماء غدقا».(جن:16) در آیهى دیگر میفرماید: «انّ الّذین قالوا ربّنا الله ثمّ استقاموا تتنزّل علیهم الملائکة».(فصلت:30) این سه باور{باور به خدا، باور به مردم، باور به خود}، امام را زنده نگه داشت؛

 

.............................................................................................................

برای دریافت تصویر، یک صلوات برای تعجیل در ظهور امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) بفرستید.

پوستر امام خامنه ای

برای دریافت، روی تصویر بالا کلیک کنید.

برای دریافت فابل لایه باز(psd)  اینجا کلیک کنید

هر گونه استفاده از تصاویر (در قالب بنر ، پوستر و یا امور تجاری) که موجب نشر فرهنگ اسلامی می شود موجب خوشحالی و رضایت ماست.

یا علی مدد

منبع: عصر انتظار


نویسنده : ابراهیم وکیلی گندمانی
تاریخ : سه‌شنبه ۱٤ خرداد ۱۳٩٢
نظرات

برای دانلود پوستر در ابعاد 137 در 91 سانتی متر- حجم 2.87 مگابایت

کلیک کنید

اظهار حیات در مقابل دنیا با شرکت در انتخابات

از مسائلی که ما در پیش داریم، الآن قضیه انتخابات رئیس جمهور است. من کار ندارم کی رئیس جمهور می‌شود، به من مربوط نیست، من خودم یک رأی دارم به هر که دلم می‌خواهد می‌دهم، شما هم همین‌طور. اما اگر بخواهید در مقابل دنیا اظهار حیات بکنید که بگویید ما بعد از گذشتن چندین سال زنده هستیم، باید مشارکت کنید. اگر - خدای نخواسته - از عدم مشارکت شما یک لطمه‌ای بر جمهوری اسلامی وارد بشود، بدانید که آحاد ما، که این خلاف را کرده باشیم - خدای نخواسته - مسئول هستیم؛ مسئول پیش خدا هستیم. مسئله، مسئله ریاست جمهور نیست؛ مسئله، مسئله اسلام است؛ مسئله، مسئله قواعد اسلام است؛ مسئله، مسئله حیثیت اسلام است و مسئله‌ای است که باید ما همه به آن اهمیت بدهیم و بیشتر از هر وقت و بیشتر از هر سال و هر دوره باید ان شاء الله، شرکت بکنیم و امیدوارم که همه شرکت بکنند. صحیفه امام - ج 19 - صفحات 328 و 329 منبع: پایگاه گسترش آراء و اندیشه های حضرت امام خمینی(ره) صحیفه امام - ج 19 - صفحه 328 صحیفه امام- ج 19 - صفحه 329

منبع: پایگاه گسترش آراء و اندیشه های حضرت امام خمینی(ره)

صفحه 328

صفحه 329


نویسنده : ابراهیم وکیلی گندمانی
تاریخ : سه‌شنبه ۱٤ خرداد ۱۳٩٢
نظرات
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای طی سالیان متمادی پس از رحلت حضرت امام خمینی رحمه‌الله، ضمن حضور در جمع مردم عزادار در سالگرد آن رهبر فقید مهم‌ترین و بنیادین‌ترین مسائل کلان انقلاب اسلامی را طی بیاناتی مورد بحث و بررسی قرار می‌دهند. سخنرانی سالیانه‌ی رهبر انقلاب اسلامی در حرم امام رحمه‌الله ضمن تبیین گفتمان کلان نظام اسلامی، نقشه راه حرکت جامعه و وظایف اقشار مختلف مردم و مسئولان را مشخص می‌سازد.
ایشان همیشه در این برنامه‌ی سالیانه با در نظرگرفتن روند تکاملی انقلاب اسلامی از سویی و رصد و تحلیل تحولات داخلی و بین‌المللی از سوی دیگر روند رو به جلو ملت ایران در جهت دستیابی به اهداف خود را راهبری و هدایت کرده‌اند.
http://farsi.khamenei.ir/ndata/home/1392/139203131745d0a43.jpg
با مطالعه و تحلیل این بیانات می‌توان خطوط و محورهای اصلی مباحث مطرح‌شده در طول سالیان متمادی را تشخیص داد.
محورهایی چون:


- تبیین اهداف، اثرات و دستاوردهای انقلاب اسلامی
- تبیین ویژگی‌ها، اهداف و باید‌ها و نبایدهای نظام اسلامی
- تبیین خصوصیات و سیره و مکتب حضرت امام خمینی رحمه‌الله
- تبیین تحولات مهم جهانی


به ‌مناسبت بیست و چهارمین سالروز رحلت بنیان‌گذار انقلاب اسلامی، پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR جهت مرور مهم‌ترین موضوعات و گفتمان‌های مطرح‌شده توسط حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در طول ۲۳ سال گذشته، جملات طلایی و واژگان کلیدی آنها را در اختیار کاربران قرار داده است.
«جدول» این محصول در قالب‌های pdf 
(از اینجا) و  word (از اینجا) در دسترس کاربران است:

http://farsi.khamenei.ir/themes/fa_def/images/ver2/li_star_1.gif این دوران جدید که امام ما آن را با قیام و ایستادگى و اتکال به خدا و تکریم و تعظیم نسبت به ارزشهاى معنوى و با اعتمادش به آحاد مردم آغاز کرد، ان‌شاءالله ملتها را از شرّ سلطه‌هاى جهانى نجات خواهد داد و دوران زوال قدرتهاى بزرگ مادّى جهانى را نزدیک خواهد کرد. ۱۳۶۹/۰۳/۱۴
 
http://farsi.khamenei.ir/ndata/news/22753/1.jpg

http://farsi.khamenei.ir/themes/fa_def/images/ver2/li_star_1.gif ما دشمن همه‌ى مستکبران عالم و همه‌ى چپاولگران و غارتگران ملتها هستیم. ۱۳۷۰/۰۳/۱۴

http://farsi.khamenei.ir/themes/fa_def/images/ver2/li_star_1.gif ایستادگى در برابر تحمیل و نفوذ قدرتهاى خارجى و نداشتن سرِ سازش با این قدرتها. این، اوّلین مشخّصه حرکت امام بزرگوارماست. ۱۳۷۱/۰۳/۱۴

http://farsi.khamenei.ir/themes/fa_def/images/ver2/li_star_1.gif هرکس، در هر جاى دنیا براى عزّت اسلام قیام کند، ما از او حمایت معنوى و سیاسى مى‌کنیم. ۱۳۷۲/۰۳/۱۴

http://farsi.khamenei.ir/ndata/news/22753/2.jpg

http://farsi.khamenei.ir/themes/fa_def/images/ver2/li_star_1.gif راه خوشبختى ملت ایران، تکیه به خود و تواناییها و استعدادهاى خود است. راه خوشبختى این ملت، قطع امید از قدرتهاى مسلّط جهانى و نیز نترسیدن از آنهاست. ۱۳۷۳/۰۳/۱۴

http://farsi.khamenei.ir/themes/fa_def/images/ver2/li_star_1.gif پیام بزرگ و مهمِ انقلابِ ما براى امّت اسلامى و جوامع و ملتهاى مسلمان، عبارت از «احیاى هویّت اسلامى، بازگشت به اسلام، بیدارى مسلمانان و بازگشت به نهضت اسلامى» است. ۱۳۷۴/۰۳/۱۴

http://farsi.khamenei.ir/ndata/news/22753/5.jpg

نویسنده : ابراهیم وکیلی گندمانی
تاریخ : سه‌شنبه ۱٤ خرداد ۱۳٩٢
نظرات

کلیپ های صوتی عبد صالح

«السّلام علیک ایّها العبد الصّالح المطیع ‌للَّه و لرسوله و لامیرالمؤمنین اشهد انّک‌  قد اقمت الصّلوة و اتیت الزّکوة و امرت بالمعروف و نهیت عن المنکر  و جاهدت فى ‌اللَّه حقّ جهاده حتّى اتاک الیقین فرحمک اللَّه حیّا و میّتا»

http://farsi.khamenei.ir/ndata/home/1392/139203132288e573.jpg

....................................................................................................

http://farsi.khamenei.ir/ndata/news/22762/3-5.gif

....................................................................................................

http://farsi.khamenei.ir/ndata/news/22762/3-4.gif

....................................................................................................

http://farsi.khamenei.ir/ndata/news/22762/3-3.gif

 

 

....................................................................................................

http://farsi.khamenei.ir/ndata/news/22762/3-2.gif

....................................................................................................

http://farsi.khamenei.ir/ndata/news/22762/3-1.gif

 

 

....................................................................................................


نویسنده : ابراهیم وکیلی گندمانی
تاریخ : یکشنبه ۱٢ خرداد ۱۳٩٢
نظرات


http://farsi.khamenei.ir/themes/fa_def/images/home/rect-1-n.gif بخش‌هایی از بیانات رهبر انقلاب اسلامی که در این کلیپ می‌شنوید:
اگر بخواهیم هدفهاى ملت ایران را در یک مفهوم خلاصه کنیم که بتواند تا حدود زیادى خواسته‌هاى عمومى کشور و ملت را بیان کند و آن را در بر بگیرد،آن مفهوم کلیدى عبارت است از پیشرفت؛ منتها با تعریفى که اسلام براى پیشرفت میکند.
پیشرفت در منطق اسلام، متفاوت است با پیشرفت در منطق تمدن مادى غرب.
بیانات در اجتماع مردم بجنورد

پیشرفت شاخصهائى دارد. یکى از شاخصهاى پیشرفت یک ملت، عزت ملى و اعتمادبه‌نفس ملى است.  ادعاى من این است که با لحاظ این شاخص، ملت ما پیشرفت زیادى کرده است. امروز ملت ما داراى اعتمادبه‌نفس در عرصه‌ى سیاست بین‌المللى است.
یک شاخص دیگر براى پیشرفت، عدالت است. اگر کشورى در علم و فناورى و جلوه‌هاى گوناگون تمدن مادى پیشرفت کند، اما عدالت اجتماعى در آن نباشد، این به نظر ما و با منطق اسلام پیشرفت نیست.
بیانات در اجتماع مردم اسفراین‌ - 1391/07/22

اساس نگاه اسلامى به پیشرفت، بر پایه‌ى این نگاه به انسان است: اسلام انسان را یک موجود دوساحتى میداند؛ داراى دنیا و آخرت؛ این پایه‌ى همه‌ى مطالبى است که در باب پیشرفت باید در نظر گرفته بشود؛ شاخص عمده این است؛ فارقِ عمده این است.
بنابراین تعادل دنیا و آخرت و نگاه به دنیا و آخرت - هم در برنامه‌ریزى، هم در عمل شخصى و هم در اداره‌ى کشور - لازم است. این هم یک شاخص عمده‌ى پیشرفت است.
هر الگوى پیشرفتى بایستى تضمین کننده ى استقلال کشور باشد؛ این باید بعنوان یک شاخص به حساب بیاید. هر الگوئى از الگوهاى طراحى شونده ى براى پیشرفت که کشور را وابسته کند، ذلیل کند و دنباله رو کشورهاى مقتدر و داراى قدرت سیاسى و نظامى و اقتصادى بکند، مردود است. یعنى استقلال، یکى از الزامات حتمىِ مدل پیشرفت در دهه ى پیشرفت و توسعه است. پیشرفت ظاهرى - با وابسته شدن در سیاست و اقتصاد و غیره - پیشرفت محسوب نمیشود.
بنابراین، یک اصل مهم، مسئله ى استقلال است؛ که اگر این نباشد پیشرفت نیست، سرابِ پیشرفت است.
 بیانات در دیدار استادان و دانشجویان کردستان‌ - 1388/02/27

..........................................................................

اصول رقابتی سالم

برای دیدن اینفوگرافیک | نبایدهای اصول رقابت سیاسی از منظر امام خامنه ای روی عکس کلیک کنید

http://farsi.khamenei.ir/ndata/home/1392/139203121518e796e.jpg

 


نویسنده : ابراهیم وکیلی گندمانی
تاریخ : یکشنبه ۱٢ خرداد ۱۳٩٢
نظرات

در ادامه مطلب بقیه پوسترها رو می تونید ببینید


نویسنده : ابراهیم وکیلی گندمانی
تاریخ : یکشنبه ۱٢ خرداد ۱۳٩٢
نظرات

اولین مستند رادیویی دکتر سعید جلیلی

منبع: ستاد مردمی حیات طیبه| دکتر سعید جلیلی

لینک دانلود

...................................................

نماهنگ: همایش حامیان جلیلی در ورزشگاه شهید شیرودی

منبع: ستاد مردمی حیات طیبه| دکتر سعید جلیلی

لینک دانلود قسمت اول

لینک دانلود قسمت دوم

...................................................

نماهنگ: پرتگاه سازش

منبع: ستاد مردمی حیات طیبه| دکتر سعید جلیلی

لینک دانلود

.................................................................................

سرود انتخابی حامیان دکتر سعید جلیلی برای آهنگ پیشواز

منبع: ستاد مردمی حیات طیبه | دکتر سعید جلیلی

 دانلود آهنگ

خواننده: حامد زمانی - برنامه دیروز امروز فردا

"یه باری از امروز رو دوشته"

کدهای آهنگ پیشواز

خطوط ایرانسل: کد ۳۳۱۴۶۱۹  به شماره ۷۵۷۵ پیامک کنید

همراه اول: کد ۳۱۱۱۶ به شماره ۸۹۸۹ پیامک کنید

.................................................................................


نویسنده : ابراهیم وکیلی گندمانی
تاریخ : یکشنبه ۱٢ خرداد ۱۳٩٢
نظرات

در حاشیه جلسه امروز سعید جلیلی با بانوان حامی اش تصویری توسط عکاسان گرفته شد که گویای حرف هایی نگفتنی است. این مسئله اولین بار توسط ذوالعهد منتشر می شود.

برای مشاهده تصویر بزرگتر روی آن کلیک کنید

 

منبع: وبلاگ ذوالعهد

 


نویسنده : ابراهیم وکیلی گندمانی
تاریخ : یکشنبه ۱٢ خرداد ۱۳٩٢
نظرات

رفتم سراغ وبلاگ "فانوس سایه ها | حسین زینلیان بروجنی" دیدم متنی گذاشته من دیدم بد نیست که این متن رو بذارم توی وبلاگ. ولی بعد از رفتن به سایت ستاد مردمی حیات طیبه | دکتر سعید جلیلی دیدم این اصلاً متن نیست بلکه شعره که از وبلاگ فقط جلیلی هم هست. و دوباره مجبور شدم این پست رو ویرایش کنم.

تو نباید می­ آمدی آقای جلیلی
چرا که انتخابات
آن­طور که تو فکر می ­کنی نیست
و برای رئیس جمهور شدن
چیزی بیشتر از آبرو لازم است
انتخابات پول می­ خواهد
پول زیاد…
آنقدر زیاد که همه را راضی کند
و بهانه را
از رسانه­ های زرد و مایل به سبز بگیرد

برای پیروز شدن
باید زرنگ بود
و با همه ائتلاف کرد
باید به همه سهمی داد
و حرف­ های همه را به استثنای مردم شنید

می­دانی!
قیمت یک بیلبورد بیست متری…
دویست هزار تومان است
و حقوق تو
حتی در محله خودت
کفاف به تصویر کشیدنت را نمی­ دهد…
همان گونه که آن پای مصنوعی
سال ها
شرمنده حضور تو در نماز بوده است

دنیای سیاست
دنیای پرخرجی است
باید برای روز مبادا
جایی در لندن داشته باشی
و خانه­ ای در دزاشیب
که حداقل
ده میلیارد بیرزد
چرا که مردها زیر بار شکست نمی­ روند
و گاه لازم  است
برای حفظ جایگاه
کشور را به آتش بکشند


نویسنده : ابراهیم وکیلی گندمانی
تاریخ : شنبه ۱۱ خرداد ۱۳٩٢
نظرات

انّ الّذین قالوا ربّنا اللّه ثمّ استقاموا (فصلت / 30)

دوستانی که البته بهتره بگم دوستی که میاد و نظر میذاره توی پست "{چرا سعید جلیلی | علمدار گفتمان انقلاب اسلامی}"؛

اونم چهارتا و با اسامی متفاوت {biiiiiib-سروش- مه- m} اما مثل اینکه نمیدونه زمانی که نظری گذاشته میشه IPش ثبت میشه {5.201.242.219}

و فقط تو این نظرات دکتر سعید جلیلی رو میخواد تخریب کنه بهتر بود بیاد و بگه: «توی نظر سنجی ها دکتر قالیباف نفر اوله از شما دعوت میشه به حامیان ایشون بپیوندید.» ولی وقتی می بینم اینطوریه بیشتر و مصمم تر میشم که "حامی دکتر سعید جلیلی باشم" تا دکتر قالیباف.

حامی دکتر قالیبافی که اینطوری باشه و بخواد با اسامی متفاوت بگه که طرفدارای دکتر قالیباف زیادند مثل نتیجه نظرسنجیه که گفته.

از این دوست عزیز دعوت می کنم به حامیان دکتر سعید جلیلی بپیونده.

انّ الّذین قالوا ربّنا اللّه ثمّ استقاموا (فصلت / 30)


نویسنده : ابراهیم وکیلی گندمانی
تاریخ : شنبه ۱۱ خرداد ۱۳٩٢
نظرات

 شاخص - دفتر اول - عیار دولت

لینک دانلود

شاخص - دفتر دوم - ولایت فقیه و عیار ولایتمداری 

 لینک دانلود

شاخص - دفتر سوم - تنفس صبح

لینک دانلود

 شاخص - دفتر چهارم - گوهر وجود                      

 لینک دانلود

شاخص - دفتر پنجم - انتهای افق                       

لینک دانلود

شاخص - دفتر ششم - قبح شکنی ، پیامد عدم تفرس 

لینک دانلود

 شاخص - دفتر هفتم - تهاجم درونی

 لینک دانلود

شاخص - دفتر هشتم - عدالت اقتصادی

لینک دانلود

شاخص - دفتر نهم - جمهوریت

لینک دانلود

منبع: فاطر سبز


 
 
طراح - عکاس - ساخت کلیپ - بعضی وقت ها شعر هم می گم --- لیسانس نرم افزار کامپیوتر
ابراهیم وکیلی گندمانی