آخرین زمینلرزه های ایران و نواحی مجاور
 

 
نویسنده : ابراهیم وکیلی گندمانی
تاریخ : پنجشنبه ۱٩ اردیبهشت ۱۳٩٢
نظرات

این پوستر رو زمانی آماده کردم که صحبت های امام خامنه ای رو در دیدار با فرهنگیان شنیدم.

لینک صفحه در سایت نهضت مردمی پوستر انقلاب

راه روشن است چرا بایستیم؟ | حماسه سیاسی1

 

پوستر یک آزمایش بزرگ | حماسه سیاسی2


نویسنده : ابراهیم وکیلی گندمانی
تاریخ : سه‌شنبه ۱٧ اردیبهشت ۱۳٩٢
نظرات

امروز {سه‌شنبه، 17 اردیبهشت 1392} سری به وبلاگم زدم دوستم جناب آقای حمید فخار توی نظری که برام ارسال کرده بودند نوشتند: "دانلود پوسترهای حماسه سیاسی در خوش نویس fakhar.bLogfa.com " رفتم سراغ وبلاگش دیدم هنوز اولین پست وبلاگش "اهدای امتیاز 40 پوستر به رهبر + دانلود" ـه. رفتم پایین تر و مطلب جدیدش رو دیدم "حماسه ی سیاسی + دانلود پنج پوستر" و متنی که نوشته بودند.

پایین پوستر ها آرم نهضت مردمی پوستر انقلاب (عاشورای88) خورده بود. این لوگو برام آشنا بود آهان یادم افتاد پوسترهای 9 دی. اونا رو قبلاً توی وبلاگ یکی از دوستان "س.م.ص.م" دیده بودم. رفتم به سایت دیدم فراخوان دادند

من هم که روزهای قبلش برای فراخوان دومین مسابقه "لبیک یا امام" سایت بسیج

چندتا طرح زده بودم {البته با موضوع حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی}


نویسنده : ابراهیم وکیلی گندمانی
تاریخ : سه‌شنبه ۱٧ اردیبهشت ۱۳٩٢
نظرات

شور انتخاباتیلذت یک انتخاب آگاهانه...چشمان منتظرجهاد ادامه دارد...برچسب‌ها: پوستر, حماسه
نویسنده : ابراهیم وکیلی گندمانی
تاریخ : یکشنبه ۱٥ اردیبهشت ۱۳٩٢
نظرات

سلام اول این مطلب لازمه که تکه ای از مطلب قبلی رو بنویسم که "هر که با آل علی در افتاد ور افتاد" {فایل صوتی مهدی سلحشور} پس این مطلب رو کامل بخونید

بعد از ظهر روز یکشنبه 92/2/15 ساعت 18:17:08 پیامی از یکی از دوستان دریافت کردم متن پیام:

"حرم حضرت زینب و رقیه (س) توسط وهابی های ملعون در محاصره است و مانند قبر مطهر حجرابن عدی تهدید به تخریب کرده اند، امشب قرائت سوری حشر برای فرج  مولا و نابودی وهابیت برای شیعیان واجب است لطفا پیام نشر شود واجب و فوری آیت الله سیستانی"

خوب اولش برام خیلی باور این که می خوان دوباره این کارو انجام بدن سخت بود با خودم خیلی کلنجار رفتم ولی هرچی خواستم به بقیه این پیام رو ارسال کنم نشد که نشد.

بهترین راه رو جستجو در اینترنت دیدم سری به خبرگزاری فارس زدم.

این تیتر خبرها رو دیدم : "حمله رژیم صهیونیستی به سوریه عمر این رژیم جعلی را کوتاه‌تر می‌کند"

دمشق: همه گزینه‌ها برای پاسخ مناسب سوریه به تجاوز اسرائیل مطرح است

خوب اینجا که خبری از پیامکی که دریافت کردم نبود رفتم سراغ جستجو با این کلمات که "آیت الله سیستانی سوره حشر" نتیجه زیر حاصل شد:

دفتر آیت الله سیستانی اخبار منتسب به ایشان در رابطه با سوریه و حرم حضرت رقیه طی روزهای اخیر را تاکذیب کرد  تاریخ انتشار ۱۳ فروردین  ۱۳۹۲

متن پیامی که نوشته شده بود : "حجت الاسلام هاشمی سرپرست کل استفتائات دفتر آیت الله سیستانی در قم، طی گفتگوی تلفنی با وخشیته سردبیر ال اچ وی نیوز هر گونه اظهار نظر پیرامون مسائل سوریه و حرم حضرت رقیه (س) از سوی این مرجع عالیقدر را تکذیب کرد. شب گذشته اخباری مبنی بر محاصره حرم حضرت رقیه از سوی وهابیت منتشر شد که در آن به نقل از آیت الله سیستانی توصیه شده بود سوره حشر قرائت شود. مقامات سوری نیز هر گونه محاصره حرم توسط وهابیون را تکذیب نمودند. هم چنین حجت الاسلام هاشمی تاکید کرد تمامی بیانیه های این مرجع ممهور می باشد و در پایگاه اطلاع رسانی رسمی ایشان موجود است."


 
 
طراح - عکاس - ساخت کلیپ - بعضی وقت ها شعر هم می گم --- لیسانس نرم افزار کامپیوتر
ابراهیم وکیلی گندمانی