آخرین زمینلرزه های ایران و نواحی مجاور
 

 
نویسنده : ابراهیم وکیلی گندمانی
تاریخ : جمعه ٢۳ فروردین ۱۳٩٢
نظرات

یکی از دوستان "م.ب" باهام تماس گرفت که شب به اتفاق چند تن دیگر از دوستان بریم مجلس روضه حضرت زهرا(سلام الله علیها)...

بعد از ظهر حوالی ساعت 18:30 به خاطر جایی که بودم {اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان} و حیاطی که داشت حواسم رفت به درخت یاسی که توی حیاطش بود؛ تحریک شدم که چند تا عکس از گل هاش بندازم پریدم و در حیاطو باز کردم و رفتم توی حیاط چند تا عکس گرفتم. یهو یه چیز عجیب دیده بودم که قبلانا توی مستندا دیده بودم.

اول باورم نشد ولی حقیقت داشت. بله یه نوع زنبور {البته من میگم زنبور، شاید یه نوع جونور دیگه باشه} بود داشت زحمت گرده افشانی رو می کشید منم سریع ازش عکس گرفتم ولی معلوم نبود یهویی کجا رفت با این ور و اون ور نگاه کردن بالاخره پیداش کردم و هرکار کردم یه عکس درست و حسابی ازش بندازم نشد.

پس ازش فیلم گرفتم {عکسی که می بینید از فیلم گرفته شده}.

{برای دیدن عکس در ابعاد 1280 در 720 اینجا کلیک کنید}


برچسب‌ها: عکس های من, فاطمیه
نویسنده : ابراهیم وکیلی گندمانی
تاریخ : پنجشنبه ٢٢ فروردین ۱۳٩٢
نظرات

برای من فقط روز شهادت امیرسپهبد شهید علی صیاد شیرازی بود. ولی اتفاقی که تو این روز برام افتاد و به سفارشی که از دوستی داشتم برای طراحی بنر شهدای شاخص سال 1392؛

البته دوستان گفتند که امسال به نام شهدای شاخصی که من فقط با چهره و صدا و منش یکی از اونها آشنایی داشتم و اون هم کسی نبود به جز شهید دیالمه. اونم به واسطه صحبتی که در مورد میر حسین موسوی و خانمش زهرا رهنورد داشت.

 با کمک یکی دیگه از دوستان از سایت بسیج طرح های آماده شده استندی این شهدا رو دیدم و گفتم خب اینا که آمادن، ولی باید دستی توشون می بردم و به نام اونجایی که می خواستند تغییرش می دادم،

شروع کردم.....


نویسنده : ابراهیم وکیلی گندمانی
تاریخ : چهارشنبه ٢۱ فروردین ۱۳٩٢
نظرات

سید شهیدان اهل قلم و صیاد دل ها

می خواستم مطلبی در مورد دو شهید روز های 20 و 21 فروردین توی وبلاگ بنویسم یا حتی طرحی. اما گفتم اینطوری حق مطلب ادا نمیشه پس رفتم سراغ جستجو. اولین چیزی که به نظرم اومد این بود که برم سراغ سایت شهید آوینی خوب توی موتور جستجوی bing زدم شهید آوینی.

اولین سایتی که نشون داده شد خلاف هر زمان دیگه که اولین نتیجه جستجو wikipedia بود این دفعه avini.com نمایان شد خوب سایتو باز کردم ولی این اون سایت شهید آوینی نبود. اول تعجب کردم و دوباره رفتم سراغ نتیجه های جستجو هر چی نگاه کردم اون اسم سایت که می خواستم نبود پایین صفحه رو نگاه کردم دیدم نوشته بود "بازی های سایت شهید اوینی" خوب روش کلیک کردم و نتیجه اولین جستجوی همون چیزی بود که می خواستم. www.aviny.com

بدون لحظه ای درنگ بازش کردم رفتم سراغ ویژه نامه ای که برای شهید گذاشته بودند

همزمان شروع به طرح زدن کردم "طرح که چه عرض کنم"


نویسنده : ابراهیم وکیلی گندمانی
تاریخ : سه‌شنبه ٢٠ فروردین ۱۳٩٢
نظرات

روز دوشنبه ساعت 20:30 دقیقه رفتم و نشستم پای خبر.

دیدم و شنیدم ولی من منتظر سریال شبکه 3 "مردان نفوذی بودم". این روزا زیاد علاقه ای به دیدن تلویزیون ندارم ولی ظهر یه دفعه زدم شبکه 3 دیدم داره یه سریال نشون میده که اسمشو بالا نوشتم. زده بود قسمت اول و نوشت که ساعت 20:50 قسمت دوم پخش میشه برای همین پای تلویزیون بودم.

خوب بعد از دیدن 20:30 زدم شبکه 3 دیدم اه داره مستندی به نام "مهار نشده" پخش می کنه

و داره از مصاحبه شونده ها درباره مسئله کمک ایران به فلسطین می پرسه اما خوب نتونستم کامل ببینمش چون آخراش بود. منتظر شدم تا تیتراژ پایانیش پخش بشه مطمئن نبودم ولی زمانی که نوشت مرکز مستند سفیر البته نه اینطوری لوگویی دارن که اونو نوشت. خوب گفتم فردا پس فردا می رم و دانلودش می کنم شب نزدیک ساعت های 12 رفتم سراغ مستندایی که دوست خوبم جناب آقای "س.م.ص.م" برام ریخته بود رو ببینم خوب میراث آلبرتا رو که ظهر دیدم بودم رفتم سراغ دپینگیها 7 تا تراک بود.


برچسب‌ها: تلویزیون, مستند
نویسنده : ابراهیم وکیلی گندمانی
تاریخ : دوشنبه ۱٩ فروردین ۱۳٩٢
نظرات

مثل همیشه سری به سایت khamenei.ir زدم در انتظار مرور فصل زمستان امام خامنه ای بودم که با تصویر زیر روبرو شدم خیلی زیبا بود.

http://farsi.khamenei.ir/ndata/home/1392/13920118174477ae3.jpg

     بهار |       تابستان |     پاییز |         زمستان|

بعد از اون تو قسمت دیگر رسانه ها عنوان این پست رو در سایت دیدم که نوشته:

خوش‌نویس | چهل پوستر درباره سبک زندگی

برام جالب بود بدون تردید روش کلیک کردم رفتم به وبلاگی به نام خوش نویس. اولین چیزی که نظرم رو جلب کرد عکس زیر بود

 

 


شهدا شمع محفل دوستانند. (روح اله الموسوی الخمینی)

 

 

 بعد اومدم پایین تر و محو پوسترهای طراحی شده، شدم. رفتم پایین تر و"متن نامه به مقام معظم رهبری که همراه آلبوم به ایشان تقدیم شد" رو دیدم تا آخرش خوندم.

به هر کسی که اینکار رو کرده بود یه ایول الله و احسنت تو دلم گفتم اومدم بالا و دیدم آره بنده خدا نوشته که می تونید همه پوسترها رو دانلود کنید حتی لینک کلی این پوسترها رو که حجمش 74.1 مگابایت بود رو هم گذاشته و هم این مطلب " در صورت نیاز به فایل با کیفیت بالاتر فایل ها جهت انجام چاپ افست و یا غیره، با گذاشتن کامنت و یا ایمیل به آدرس: hamidfakhar@yahoo.com  نسبت به هماهنگی ارسال فایل روی cd اقدام خواهد شد." دوباره دو تا ایول الله و احسنت دیگه نثارش کردم.

رفتم تو نظراتش و نظر خودم رو اینطوری نوشتم که: "سلام آقا حمید فخار. سلام. خدا قوت و زیارت قبول. آقا دست مریزاد امیدوارم این تحول در من هم بشه تا بتونم صحبت های زمین مونده امام خامنه ای رو بلند کنم و تابلویی جلوی چشمان خودم و بقیه، اگر توفیق نصیب شه. دعا کنید. ضمناً مطلب شما در وبلاگ منتشر شد."

سبک زندگی


 
 
طراح - عکاس - ساخت کلیپ - بعضی وقت ها شعر هم می گم --- لیسانس نرم افزار کامپیوتر
ابراهیم وکیلی گندمانی